Aidatsız Kredi Veren Bankalar 2020

Aidatsız Kredi Veren Bankalar 2020

Çağımızda neredeyse bütün bireylerin kullanmış olduğu bankalar birçok hizmetiyle müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Gerek kredi kartlarıyla gerek kredi tarifeleriyle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran bankalarda açılan bireysel hesaplardan belli bir tutar bedelinde aidat ücretleri talep edilmektedir. Ancak bilindiği üzere yeni yasadaki düzenlemeler üzerine bankaların aidat talepleri iptal edilmiştir ve aidatsız kredi kartı hizmeti sunmaları zorunlu tutulmuştur. Birçok bireysel bankacılık kullanan müşteriler için hazırlamış olduğumuz aidatsız kredi veren bankalar 2020 listesi aşağıda yer almaktadır.

Türkiye İş Bankası

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan İş bankası maximum aidatsız kredi kartı hizmetiyle birçok kullanıcının için taksit avantajları sunmaktadır. Hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılma imkanı bulunan bu kredi kartlarından vadesiz hesaplarınızdaki işlemleri de kısa süre içerisinde kolayca halledebilirsiniz. İş bankasının normal maximum kartı ile aynı kampanyaları taşıyan bu aidatsız kredi kartı ile taksitli alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

INGBank

Birçok işlemlerimiz için tercih etmiş olduğumuz bankalardan biri olan INGBank özellikle uçuşlardaki kampanyalarıyla bireylerin dikkatlerini üzerine çekmektedir. INGBank’ın kredi kartı olan Pegasus Plus kart birden çok bonus özellikleriyle günlük yaşamda size indirimler sunmaktadır. Özellikle artık aidatsız olarak işlemlerini sürdüren Plus kart ile %1 uçuş puanınız tüm uçak biletlerinizde yapılmaktadır. Bununla birlikte Pegasus uçuşlarınızda bu kampanya %2 oranında olmaktadır.

Yapı Kredi Bankası

Yapı kredinin kredi kartı olan World kart artık aidatsız World eko kart özelliği ile aidat almadan işlemlerini sürdürmektedir. Yıllardır kredi kartı kullanan bireylerin ilk tercihleri arasında yer alan Yapı kredi temassız kart özelliği ile de ayrıcalıklı olduğunu her zaman müşterilerine hissettirmektedir. Aidatsız bir şekilde dilediğiniz alışverişlerinizde dilediğiniz taksitleri yaptırabileceğiniz bu kredi kartı sayesinde toplayacağınız World puanlarınız ile kampanyalardan yararlanabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Akbank

Akbank’ın muhteşem imkanlarını müşterilerine sunan Axess kart artık aidatsız olarak kullanılmaktadır. Artık yıllık kart ücreti almadan yoluna devam eden Akbank’ın yine bütün kampanyalarından dilediğiniz gibi yararlanabileceksiniz. Normal Axess kartta olduğu gibi aidatsız Axess kartta da yine chip paralarınızı kazanarak daha sonra biriktirdiğiniz chip paralarınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

Binek Araç Alış Muhasebe Kaydı 2021

Binek araçların doğrudan gider yazma ve amortisman yöntemi ile giderleştir...

Pandemi Hibe Desteği ve Kira Desteğinden Kimler Yararlanabilir

Pandemiden dolayı ticari anlamda zarar gören esnaf ve gerçek kişi tacirlere...

Mali Müşavirlere Arabuluculuk Yetkisi Verilmeli

Mali müşavirlere arabuluculuk yetkisi verilmeliTÜRMOB Genel Başkanı Emre Ka...2021 SMMM Asgari Ücret Tarifesi

2021 Yılı SMMM Ücret Tarifesi belirlenmesine çok az kaldı. Yıllık ortala...

2021 Defter Tasdik Ücretleri

Yılbaşının yaklaşması ile SMMM odaları defter tasdik ve sarf malzeme üc...

Özel Okullara Kayıt Yaptıranlar İçin Önemli Gelişme

Özel Okula Kayıt Yapanlar KDV İndirimini Geri Alabilecekler  Özel okullar...2020 Vergi Yapılandırması Geliyor Mu?

2020 Yapılandırma ve Matrah Artırımı Kanun Teklifi Meclise sevk edildi. Ba...

Kapanış Tasdikleri Son Gün Ne Zaman

19.12.2012 Tarihli 28502 Resmi Gazete’ye göre  Ticari Defterlere İlişkin...

E-SMM Geçiş Süresi

Vergi Usul Kanunun 509 Sıra Nolu Genel Tebliği’ne göre serbest meslek erba...İşsizlik Rakamları Açıklandı

İşsizlik Rakamları AçıklandıTürkiye genelinde yaşanan sağlık sorunun...

Sigortasız Kredi Nasıl Çekilir

Sigortasız Kredi Nasıl Çekilir Sigortasız Kredi Nasıl Çekilir?  Sigort...

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren BankalarTeknolojinin hızlı bir ...